Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Kasa na remont budynku
WiadomośćDodano: niedziela, 24 stycznia 2010, 20:17 
Witam!
Mam pomysł, grupę ludzi chcącą pomóc mi go wykonać, ale oczywiście nie ma na to pieniędzy. Mianowicie chodzi o to, że chcielibyśmy w jakiś sposób wydzierżawić od miasta budynek, czy to przy wspolpracy z organizacami, czy poprzez wymuszenei na miescie i "oddaniu" tego budynku. Zakładamy, że budynek już mam. Wymaga on jednak remontu. I tutaj pytanie, skąd moge pozyskać środki na remont, oczywiscie remont wykonywaliby wolontariusze. Myślałem o progamie MwD ale tam te srodki nie sa na tyle wystarczajace na srodki stale (farby, linoleum itp) Czy moze ktos orientuje sie skad mozna na takie cos wziac pieniadze.
Moze to nie powinno byc w tym momencie, ale w suei co chcmy zrobic z tym pomieszczeniem. Moim marzeniem jest zrobinie, niekomercyjnego "klubu" dla mlodziezy i nie tylko tzn. w weekendy wieczorem odbywaja sie tam imprezy, a w tygodniu powiedzmy jestesmy w stanie wypozyczyc sale komus kto ja bedzie potrzebowal, nie wiem np. na prob zespol, probe tanca, probe teatralna lub na przyklad na pewnego rodzaju wystawy, wernisarze, spotkania dyskusyjne itp.
Czesc srodku myse ze jestem wstani zapewnic ale to ni bedzie tyle ile bedzie potrzeba....
prosze o pomoc.
pozdrawiam

Zgłoś tą wiadomość

Tytuł: Re: Kasa na remont budynku
WiadomośćDodano: piątek, 5 lutego 2010, 19:08 
Witam, są dotacje dla organizacji pozarządowych np. w ministerstwie kultury.Potrzebny jest tam jednak wkład własny ok15-30% całej inwestycji.Każdego roku są 2 terminy składania wniosków:koniec listopoda i koniec marca.

Zgłoś tą wiadomość

Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach