Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 5 ] 
Autor/ka Wiadomość
 Tytuł: Czy można przedłużyc zbiórkę publiczną?
WiadomośćDodano: wtorek, 5 października 2010, 08:42 
Czy w ogóle możliwe jest przedłużenie zbiórki publicznej? Dostaliśmy decyzję na sprzedaż cegiełek od maja do października, ale ze względu na lokalne zbiórki na powodzian czekaliśmy z rozpoczęciem sprzedaży. No i teraz się nie wyrobimy, sporo cegiełek będzie trzeba zniszczyc.


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
Zobacz profil
 Tytuł: Re: Czy można przedłużyc zbiórkę publiczną?
WiadomośćDodano: czwartek, 7 października 2010, 14:34 
Offline

Dołączył(a): wtorek, 2 czerwca 2009, 21:17
Wiadomości: 172
Zadałabym bym pytanie do organu, który wydał pozwolenie na przeprowadzenie zbiórki publicznej.

_________________
----------------------------------------------------------
Chcesz dowiedzieć się więcej o działalności organizacji
pozarzadowych? Odwiedź poradnik.ngo.pl
gadu-gadu: 43576851
skype: informatorium_ngo


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy można przedłużyc zbiórkę publiczną?
WiadomośćDodano: poniedziałek, 11 października 2010, 08:07 
Chodziło mi o podstawę prawną. Problem w tym, że do naszego urzędu trzeba iść z gotowym paragrafem, bo inaczej to strach w oczach i zagubienie, bo trzeba wziąć na siebie jakąś decyzję.


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
Zobacz profil
 Tytuł: Re: Czy można przedłużyc zbiórkę publiczną?
WiadomośćDodano: poniedziałek, 11 października 2010, 16:40 
Offline

Dołączył(a): poniedziałek, 6 września 2010, 12:07
Wiadomości: 1372
Lokalizacja: Wrocław
Konkretnego paragrafu o przedłużeniu zbiórki publicznej to chyba nie ma. Co nie oznacza, że nie mozna tego zrobic. W otrzymanym przez was pozwoleniu wyznaczony był termin (od-do) trwania zbiórki i po tym czasie ono wygasa . Wydaje mi się, że możecie wystąpić z wnioskiem o przedłużenie terminu podając odpowiednie uzasadnienie, tym bardziej że nie minął chyba jeszcze koncowy termin trwania zbiórki. Pozwolenie jest to decyzja administracyjna i może byc zmieniona przez organ który ją wydał na wniosek strony jeśli nie ma przeszkód prawnych. Zapoznaj się z decyzją wójta na tej stronie http://laweczka.biblioteka-komorow.pl/i ... zedluzenie w takiej właśnie sprawie. Wójt podjął taką decyzję na podstawie art. 155 kpa.


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy można przedłużyc zbiórkę publiczną?
WiadomośćDodano: poniedziałek, 18 października 2010, 16:15 
Dziekuję bardzo RYKU


Zgłoś tą wiadomość
Góra
  
Cytuj  
Wyświetl wiadomości nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Wiadomości: 5 ] 

Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich wiadomości

Szukaj:

Masz konto? Wpisz nazwę użytkownika i hasło

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  
cron